Formy płatności

Jak mogę zapłacić za zamówienie w sklepie www.raimondi.pl?

 

GOTÓWKA ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Przy składaniu zamówienia upewnij się, czy podany adres oraz pozostałe dane są poprawne. Tylko prawidłowe informacje pozwolą nam na terminowe doręczenie paczki. Przed planowanym terminem dostarczenia przesyłki przygotuj odliczoną kwotę, aby móc ją przekazać kurierowi.

 

GOTÓWKA PRZY ODBIORZE

Za zakupiony towar możesz zapłacić przy odbiorze w sklepie stacjonarnym. Ze względu na brak możliwości płatności kartą, prosimy o przygotowanie potrzebnej gotówki. Tuż obok naszego sklepu znajduje się bankomat Euronet, w którym możesz dokonać wypłaty.

 

ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY

Po zakupie towaru otrzymasz od nas maila z informacją, jaką kwotę należy przesłać na konto. W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Dane do przelewu:
 
Mensura Sp. z o.o.
Warszawska 9a, 32-086 Węgrzce
Numer rachunku: 86-1750-0012-0000-0000-3163-7724
Nazwa banku: BNP PARIBAS Bank Polska SA (wcześniej Raiffeisen Bank Polska S.A.) 
Tytuł przelewu: Twój numer zamówienia

 

SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE

Po wybraniu ikonki banku, system przekieruje bezpośrednio do panelu logowania na stronie banku. Tytuł przelewu, wartość będą uzupełnione - prosimy ich nie modyfikować. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez AutoPay S.A. (dawniej bluemedia.pl)

 

KARTĄ PŁATNICZĄ

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

BLIK

Po skompletowaniu zamówienia i przejściu do płatności, automatycznie pojawi się pole płatności na kod BLIK. Kod płatności zostanie wygenerowany w aplikacji Twojego banku. Wygenerowany kod należy przepisać/przekopiować do pola płatności, następnie zatwierdzić go w swojej aplikacji bankowej co jest równoznaczne z dokonaniem płatności.

 

GOOGLE PAY

To szybki, prosty i wygodny sposób płacenia. Podczas wyboru formy dostawy i płatności należy wskazać Google Pay i zatwierdzić płatność bez konieczności logowania się do banku. Cały proces i dane karty są chronione przez wysokiej jakości zabezpieczenia.

 

PAYPO

Za zakupy w naszym sklepie możesz także zapłacić korzystając z odroczonych płatności PayPo. Dowiedz się więcej.

PayPo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl