Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Przecinarki ręczne

Niewątpliwą zaletą przecinarek ręcznych jest ich szybkość cięcia. Przecinanie płytek zajmuje kilka sekund w porównaniu do przecinarek elektrycznych. Dużym plusem tych sprzętów jest utrzymywanie czystości w miejscu pracy, ponieważ nie korzystamy z wody do chłodzenia oraz nie generujemy nadmiernego kurzu.

Kolejną zaletą może być fakt że nie jest nam konieczne zasilanie prądem elektrycznym, dzięki czemu możemy pracować w każdym miejscu niezależnie od dostępnych źródeł energii.

Specyficzną cechą przecinarek ręcznych, w porównaniu do maszyn elektrycznych, jest możliwość cięcia bez konieczności chłodzenia wodą. Taka sytuacja uniezależnia użytkownika od dostępu do wody oraz zapewnia czystość i suchość w miejscu pracy.

Ważnym aspektem jest również niski koszt osprzętu, dedykowanego do tych maszyn. Kółka tnące nie są drogie, a jednocześnie stosunkowo wydajne, gwarantując długą żywotność oraz łatwość obsługi. Są to bezpieczne urządzenia ze względu na brak ostrych krawędzi tnących niebezpiecznych w kontakcie z ciałem użytkownika. 

Analizując wszystkie powyższe argumenty, możemy bez problemu określić przecinarki ręczne podstawowymi narzędziami pracy każdego profesjonalnego glazurnika.

Przecinarki ręczne

RAIMONDI 254RAI63S Przecinarka ręczna do płytek ceramicznych 63 cm

RAIMONDI 254RAI63S Przecinarka ręczna do płytek ceramicznych 63 cm
RAIMONDI 254RAI63S Przecinarka ręczna do płytek ceramicznych 63 cm
  • Max. długość cięcia: 63 cm
  • Waga: 8.4 kg

Dostępność: Zapytaj o dostępność +12 419 29 78

Cena:

2 550,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl